Kağıthane eşya depolama

kagıthane eşya depolama

Kağıthane eşya depolama hizmetlerinde “depolama” denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başaran Kağıthane Eşya Depolama 66 yılın kattığı deneyim ve özveriyle sizlere hizmet vermektedir. Eşya depolama firmamız Ahmet Ulutaş tarafından 1954 yılından bu yana taşımacılık ve barındırma konusunda faaliyet göstermektedir. 1000’e yakın referansa ve 2500 m2 depolama sahası ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye eşya depolama, taşımacılık konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız ev eşyası depolama haricinde sizlere vermiş olduğu hizmetler arasında ofis büro taşımacılığı, gümrükleme, paketleme ambalajlama sandıklama, banka eşyası taşıma, evden eve taşımacılık, uluslararası lojistik nakliye gibi alanlarda hizmet vermektedir. Kağıthane eşya depolama merkezimizde deneyim ve güvenin bir arada tutulduğu sıcak samimi ortamda firmamızda eşyalarınız güven ellerde olmaya devam edecektir.

Firmamızı aradığınızda depo sorumlusu personelimizden randevu alıp eşya depomuzu yerinde görebilirsiniz. Eşya depolamada en önemli unsur paketlemedir. Paketlemede esnasında eşyalarınız için kullanılan malzeme daha öncesinden kullanılmış olmamalıdır. Ayrcı paketleme için kullanlanmış olduğumuz malzemeleri yerinde görebilirsiniz. Eşya depolamada genel itibariyle kullanılan malzemeler; streç, kraft kağıt, havalı naylon, koli, ambalaj ipi, ambalaj bandı, askılı koli, palet, düz naylon ve sandık gibi araç gereçler kullanmaktayız.

Kağıthane depolama İstanbul olarak depolarımız yedi gün yirmi dört saat boyunca arşiv kayıtlı kamera kaydı yapan güvenlikli, sigortalı, eşya depolardır. Olabilecek tüm aksiliklere karşı (yangın, deprem, hırsızlık, sel) gibi olaylarda axa oyak güvencesiyle eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

Taşımacılık sektöründe Evden Eve Nakliyat İstanbul sitesini desteklemektedir. Eşya depolama hizmeti zor ve güven gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu doğrultuda depo ve taşıma hizmetleri alacağınız firmaları iyi araştırmalısınız. Sizler için önerimiz olan İstanbul evden eve nakliyat firması web sitesini önerebiliriz.