Kağıthane evden eve nakliyat

evden-eve-nakliyat-fiyatlari

Kağıthane Nakliyat Şirketin Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz

İstanbul ayrıcalıklı bir nakliyat hizmetinden faydalanmak ve eşyalarınızın güven içerisinde zarar görmeden taşımak istiyorsanız, bu işin ehli olan Kağıthane Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

Nakliyat konusunda ambalajlı ve sigortalı hizmet veren Kağıthane Nakliyat 27 senedir bu sektörde bulunmakta ve profesyonel nakliyat hizmeti vermektedir. Kalite, Güven, Memnuniyet gibi şeylerden ödün vermeyen firma bu sayede genişleyen müşteri ağına yeni müşteriler eklemektedir. Kağıthane Nakliyat ilk olarak 1992 yılında İstanbul’un Kağıthane ilçesinde kurulmuş bir firmadır.

İlk olarak Kağıthane ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış daha sonra sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri portfoyunu genişleterek İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermeye başlamış, çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girerek Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır.

Kağıthane Nakliyatı diğer nakliyat firmalarından ayıran özelliği işinizi kendi işi gibi yaparak özen göstermesi ve güler yüzlü nakliyat adını verdiği müşteri memnuniyetidir. Nakliyat piyasasında binler nakliyat firması bulunmaktadır.